Hybrid Camp

W 2021 Fair Play Dance Camp odbywa się na 100%! Wprowadzamy kilka zmian, dzięki którym wszyscy będziemy mieli możliwość potańczyć z najlepszymi instruktorami. Co Was czeka w tym roku? Zerknijcie niżej!

Fair Play Dance Camp odbędzie się w tym roku w wersji hybrydowej. Co to właściwie znaczy? Przede wszystkim to, że będziemy mogli spotkać się na sali. Hybryda to połączenie dwóch opcji.

Zajęcia ON SPOT: 4-5 zajęć dziennie będzie prowadzona osobiście przez instruktorów obecnych na Campie bezpośrednio dla uczestników tańczących na sali. Dzięki temu będziemy mogli zobaczyć się z ulubionymi nauczycielami.

Zajęcia ON STREAM: nowością będą codzienne dwa streamy od choreografów prosto z LA.

Wszystko to w naszym MAIN ROOMIE dla wszystkich uczestników, którzy dotrą na Camp osobiście.

Fair Play Dance Camp 2021 odbędzie się w formie hybrydowej
Będzie możliwy osobisty przyjazd na Campa
Zajęcia będą prowadzone bezpośrednio przez instruktorów obecnych w Krakowie (4-5 lekcji dziennie)
Dwie lekcje dziennie będą streamowane na żywo z LA dla uczestników obecnych na sali w Krakowie
Dodatkowo, we współpracy z obozami tanecznymi z całego świata tworzymy platformę online UNITED z bazą zajęć, do której dostęp będzie ważny dwa miesiące po zakończeniu FPDC – opcja dodatkowo płatna.

Łączymy siły z partnerami z różnych zakątków świata, by uruchomić wyjątkową platformę online skrojoną pod dzisiejsze czasy.
Dla wszystkich, którzy nie będą mogli być z nami osobiście przygotowujemy platformę online we współpracy z campami takimi jak: BEAT CAMP, HDI, SUMMER JAM i CAMP FABRIKA. Bierzcie zajęcia gdzie chcecie i z kim chcecie, w najbardziej komfortowych dla Was warunkach.