Współpraca

Dołącz do naszych Ambasadorów.
Polecaj projekt UNITED swoim przyjaciołom, uczniom i fanom.
Możesz otrzymać prowizję w gotówce za każdego uczestnika, którego przekonasz, by do nas przyjechał.
Ty zarabiasz, a Twoi znajomi dostają dodatkowe korzyści.

1 Uzupełnij formularz

Nie ważne, czy jesteś nauczycielem tańca, właścicielem szkoły, influencer’em w mediach społecznościowych, czy po prostu masz grupę znajomych.

Przedstaw się w formularzu poniżej i zostaw swoje dane kontaktowe. Natychmiast wyślemy Ci emailem link do wszystkich niezbędnych informacji, stawki prowizji i zasady działania programu.

2 Potwierdź swój udział

Zapoznaj się z zasadami. To proste, prawda? Nie ma tam żadnych ukrytych opłat, ani zobowiązań. Jako ambasador możesz tylko zyskać. Odpowiedz na naszą wiadomość (lub napisz na info@fpdancecamp.com), by potwierdzić, że akceptujesz warunki współpracy.

Każda osoba, która skorzysta z Twojego kodu zostanie przypisana do Twojej grupy- im więcej osób w grupie, tym większą prowizję otrzymasz.

3 Przekaż swój kod

Daj znać o Twoim kodzie swoim uczniom i znajomym.

Pomożemy Ci na każdym kroku – dostaniesz kompletny zestaw grafik, plakatów, a nawet propozycji treści postów na Facebooka, czy Instagram. Wystarczy, że udostępnisz te materiały – potem możesz już tylko czekać na rezultaty.

Zostaw swoje dane w formularzu. Natychmiast wyślemy Ci wszystkie niezbędne informacje, stawki prowizji i zasady działania programu.

Pytania? Napisz na: info@fpdancecamp.com

Dołączając do Programu wspierasz społeczność, która organizuje edukacyjne eventy taneczne w Polsce. Dziękujemy!
Administrator danych: „Karol Niecikowski Fair Play Art”, Dane kontaktowe: al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 10 lok. 137, 15-111 Białystok NIP: 7191447513 REGON: 200409875. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji usługi. Masz prawo wglądu w dane oraz ich poprawiania.